Şekercim Organizasyon Isparta Şekercim Organizasyon Isparta

ORGANİZASYON HİZMETLERİMİZ

Ramazan Şenlikleri & Festival Organizasyonları

Bizler çocukluğumuzun Ramazanlarını kendimizden sonraki nesillere anlatarak nasıl gurur duyuyorsak, çocuklarımızın da yaşayarak gelecekte güzel hatıralar bırakmasını istiyoruz. Geleneksel özelliklerimizin tümünü tekrar yaşamak, hatırlatmak ve yaşatmak için hizmet veriyoruz. Pamuk şekerciler, macuncular, kağıt helvacılar, Hacivat karagöz, cambazlar, hokkabazlar, orta oyuncular…

 

Çocuklarımızın heyecanla beklediği bu özel zamanı layığıyla onlara yaşatmak, sizlere hatırlatmak amacıyla ve geleneklerimize saygıyla her Ramazanımızı birlikte yaşayalım.

 

Zeytin Organizasyon profesyonel ve eğlenceyi seven ekibi ile sizleri bu ortak noktada buluşturan günlerde profesyonelliğini ortaya koyarak profesyonel ses sistemleri ve sanatçı kadrosu ile müzik coşkusunu, ışıklandırma ve süsleme ekibiyle günün temasını, yaşatarak sizlere o günün en unutulmaz gün olduğunu hatırlatır.

Ramazan etkinliklerinde bir çok belediye şenliği ve İstanbullun gözde ramazan şenliklerinin yapıldığı feshaneye birçok organizasyon hizmeti verdik yıllardır birikimi ve aynı heyecanıyla devam ediyor, belediye şenliklerinizde semazen, şerbetçi, kahveci güzeli, pamuk şeker, patlamış mısır, fasıl ekibi, müzik grupları, meddah, tahta bacak, kukla tiyatrosu, ses ışık sistemleri, çadır kiralama, Hacivat ile karagöz, animatör, palyaço gibi bir çök hizmetinizde bizleri arayabilir fiyat ve organizasyon planlaması hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Büyük yâda küçükler için hiç fark etmez…

 

Ramazan şenlikleri herkesin yegane eğlendiği organizasyonlardır. Minikler için düzenlenen şenliklerde bu organizasyonlar sayesinde bu günü renkli ve eğlenceli saatler geçirerek hafızalarına kazırlar. Birbirinden ilginç animasyonlar eşliğinde masal dünyası kahramanları, palyaço ve hokkabazlar, sihirbaz ve eğlenceli çocuk müzikleri eşliğinde çocuklara özel yarışmalar…

 

Balonlar, pamuk şekerler, kağıt helvalar, patlamış mısır, macun şekerlemeler ve daha neler neler…

 

Ramazan Organizasyonu ve şenliklerinizde kendi bünyemizde sahip olduğumuz ses sistemlerimiz 2’li ses sisteminden başlayıp 8’li ses sistemlerine kadar çıkmaktadır. Sunucu animatörümüz tarafından yarışmalar, eğlence aktiviteleri yapılmaktadır. Ayrıca aşuk ile maşuk, Hacivat ile Karagöz, kukla tiyatrosu, sihirbaz, semazen gibi hizmetimizden de yararlanabiliriniz. Zeytin organizasyon sizlere müzik ve ses sistemlerinde kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

 

Zeytin Organizasyon farkıyla Özel davetlerinizde sizler de birer davetli gibi rahat olmak, organizasyon telaşını yaşamamak istiyorsanız bizi arayın, Animasyonlu Yiyecekler, mısır arabası, Osmanlı macunu, tane mısır arabası, gözlemeci, döner, kahveci güzeli, pamuk şeker arabası kiralama gibi birçok seçenekle bizimle görüşüp fikir alış verişinde bulunabilir ve bizi arayıp fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

 

Hayalinizdeki mükemmel ramazan şenliklerini gerçekleştirmek için her şeyin profesyonel bir ekip çalışması içerisinde gerçekleştirilmesi gereğinin farkında olan Zeytin Organizasyon şenlik alanınızı ister masa sandalye ister balon süsleme ile renklendirip, kulaklara hitap için de profesyonel ses sistemleri ve düzeni eşliğinde gerek dj gerek sanatçı temini ile bu ortamı pekiştiriyor. İkramları yapacak olan titizlik ve nezaket öğelerini ilke edinmiş servis elemanları ve garsonları ile de eğlencenizi tatlandırıyor.

Zeytin Organizasyon ramazan şenlikleri, ramazan etkinlikleri ile binlerce organizasyona imza atmış ayrıca müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve uygun rakamlarla müşteri kitlesi edinmiştir.

 

Sizler için yapabileceklerimiz ;

 

.:: Hacivat ile karagöz
.:: Aşuk ile Maşuk
.:: Fasıl Ekibi
.:: Sihirbaz Gösterisi
.:: Robot adam Dans Show
.:: Hacivat ile Karagöz
.:: Çocuk Tiyatrosu
.:: Palyaço Kiralama
.:: Meddah Takımı
.:: Tahta Bacak
.:: Müzik Ekibi
.:: Semazen Gösterisi
.:: Kukla Tiyatrosu
.:: Kahveci Güzeli
.:: Balon Süsleme
.:: Ses Sistemi Kiralama
.:: Işık Sistemi Temini
.:: Sunucu Animatör
.:: Pamuk Şekerci Arabası
.:: Popcorn Arabası Kiralama
.:: Şerbetçi – Limonatacı Temini
.:: Macuncu
.:: Gözlemeci
.:: Çadır Kiralama
.:: Sandalye Masa Kiralama
.:: Mekan Süslemesi
.:: Fotoğraf Çekimi

© 2015 IspartaOrganizasyon | Her Hakkı Saklıdır.