Şekercim Organizasyon Isparta Şekercim Organizasyon Isparta

ORGANİZASYON HİZMETLERİMİZ

Kokteyl Organizasyonu

Başta Sivas olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde açılış hizmeti veren Zeytin Organizasyon geniş portföyü ile siz değerli dostlarımıza farklı organizasyon paketleri sunmaktadır. İster küçük bir bütçe, isterse büyük bir bütçe ayırın sizler için yapacağımızın en kalitelisini yapmayı amaçlarız. Hizmetimize sizlerin fikirleriniz ve bütçeniz rehber olacaktır. Yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşıp fikir alışverişinde bulunmak. Birlikte karar alıp geri kalanını bizlere bırakmak. Mağaza ve dükkan açılışlarınızda dostlarınız ve saygı değer konuklarınızı ağırlayacağınız hoş ve şık bir kokteyl süsleme hafızalarda açılış gününüzü unutulmaz kılacaktır. Bizler için başta gelen sizlerin bu günün sonucundan memnun kalmanızdır.

Kendi Kokteyl organizasyonunuzu düzenlemenin en uygun yolu tüm ihtiyaç malzemelerini tek bir elden almaktır. Bu imkânı sizlere sağlama amacında olan Zeytin Organizasyon Hizmetlerini kendi bünyesinden karşılıyor. Kokteyl masası, kokteyl masası süsleme, servis elemanı, servis gereçleri ve bilumum taze yiyecek seçenekleriyle sizlere tek elden ve uygun fiyatlarla, sizlerin memnuniyetinizi sağlayarak hizmet vermekten mutluluk duyar.

Mağazanızın önü ya da herhangi bir salon… Neresi olursa olsun harika bir kokteyl mekânı haline getirilebilir. Sadelikten hoşlanan, eğlenceyi ayakta seven müşterilerimiz için açılış kokteyl hizmeti adına tüm detayları temin ediyoruz. İster klasik müzik eşliğinde sade bir organizasyon, ister iş görüşmelerinizin yapılacağı sakin ve şık bir açılış kokteyl hizmeti, isterse bol çeşitli yiyecek içecek ikramının olduğu DJ hizmeti… Kokteyl hizmeti adına aradığınız tüm ayrıntıyı bulabileceğinizi garanti ederiz.

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz. Açılış, Mağaza, İşyeri, Kokteyl organizasyonu gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyon çeşitlerinde sizlere gerek teknik ekipman, gerekse çalışacak personel açısından her türlü hizmeti sunmaktadır.

Renkli bir ortam, dikkat çekici unsurlar ve güzel bir ses yada logonuzu, renklerinizi, isminizi taşıyan baskılı promosyon ürünler bunu sağlayacaktır. Ya da tercihinize göre özel gün indirimleriniz… Bizlere düşen görev sizlere bu günü hakkettiğiniz güzellikle ve başarıyla yaşamanızda ilk yardım görevi yapmaktır. Rengarenk dikkat çekici bir görünüşü sağlayabilmek için renklerini seçtiğiniz balonlardan kapı takı, papatya balonlar, salkım balonlar, flama bayraklar ile süsleme yapılır. Dev şişme palyaçomuz ile dikkat çekici şovlar yapılır.

.:: Ses Sistemi Kiralama – DJ Kiralama

.:: Servis Elemanı – Hostes – Garson Temini

.:: Palyaço Kiralama – Sunucu – Müzik Ekibi

.:: Masa Sandalye Kiralama – Süsleme

.:: Piyanist – Dans Grupları – Animatör

.:: Balon Süsleme – Baskılı Balon – Bayrak Süsleme

.:: Şişme Palyaço – Maskot – Kostüm Karakter

.:: Kokteyl Masası Kiralama – Kokteyl Masası Süsleme

.:: Kuru pasta – Meşrubat – Plastik Çatal Tabak Bardak

Zeytin Organizasyon farkıyla Özel davetlerinizde sizler de birer davetli gibi rahat olmak, organizasyon telaşını yaşamamak istiyorsanız bizi arayınız. Kokteyl masası süsleme, kokteyl masası kiralama, kuru pasta, plastik bardak, çatal, açılış kokteyli, balon süsleme, balon süsleme, bayrak süsleme, kokteyl, garson hizmeti, servis elemanı, DJ hizmeti, kiralık ses sistemi gibi bir çok seçenekle bizimle görüşüp fikir alış verişinde bulunabilir ve bizi arayıp fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Zeytin Organizasyon profesyonel ve eğlenceyi seven ekibi ile sizleri bu ortak noktada buluşturan günlerde profesyonelliğini ortaya koyarak profesyonel Ses Sistemi ve sanatçı kadrosu ile müzik coşkusunu, ışıklandırma ve süsleme ekibiyle günün temasını, yaşatarak sizlere o günün en unutulmaz gün olduğunu hatırlatır.

Balon Süsleme Seçeneklerimizde: Zincir balon süslemeleri, balon dekorasyon, balondan sütunlar, kapı takı , logo baskılı balon, kutlama balonları, yer balonları, zeplin balon, balon harfler, balon amblem, helyum balon, nazar boncuğu , papatya balon hizmetlerimiz yer almaktadır

© 2015 IspartaOrganizasyon | Her Hakkı Saklıdır.